VN-LED27A
Brand:
VidoNet
Model:
VN-LED27A
27" LED UHD Monitor
Support 7*24 Working
    • HD: 3840*2160, 4 times higher than normal monitor.
    • Clear: delicate and realistic, conveying true colors, showing the true colors.
    • Bright: The quality is improved, only for better presentation.
    • Adopt industrial screen, high brightness, high contrast.
    • High-precision standard regulated power supply, specially designed for industrial equipment
    • Supporting 24 hours × 365 days of uninterrupted work.
    • Suitable for equipment that is susceptible to electromagnetic interference.
    • Adopt 10bit image chip processing technology, high pixel progressive scan, fine texture.
    • Using nanotechnology, the picture is more three-dimensional, transparent.
Related Products
View Details
Hikvision
DS-D5022F2-1V2S
21.5 inch FHD VA 100Hz speaker